#mjalta Instagram Hashtag

#mjalta

Total media:1.774

Top Posts

#mjalta Instagram Hashtag - 😊✌️🚗#mjalta

😊✌️🚗#mjalta


#mjalta Instagram Hashtag - Dhe nje mikeshe e kenaqur me produktet tona 🍃
Faleminderit @dona__prendi 👏😘
Ne @bionatyralav 
Kujdesi per ju eshte i pari☺️ #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

Dhe nje mikeshe e kenaqur me produktet tona 🍃 Faleminderit @dona__prendi 👏😘 ...


#mjalta Instagram Hashtag - Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA !

FORMULA MË E GARANTUAR, MË EFIKASE DHE 
100% NATYRALE E REALIZUAR NDONJËHERË.

Sasia: 240 gr/120 bustina

Nëse rënia në peshë ju duket si një sfidë e pamundur, kombinimi i Çajit Jeshil, Mollës Jeshile, Garcina Cambogia-s, Kanellës, Koperës dhe Mentes mundësojnë një pije të lehtë, të shijshme dhe ndihmojnë në përshpejtimin e tretjes dhe arritjen e humbjes në peshë pa asnjë efekt anësor.

Disa nga dobitë e përbërësve të tij janë:

1. Çaji jeshil: Flavonoidet dhe Kafeina që gjenden në çajin jeshil ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit dhe reduktimin e konsiderueshëm të indeve dhjamore në pjesën e barkut.

2. Molla jeshile: Një nga avantazhet e saj kryesore është sasia e lartë fibrave, e cila përkthehet në reduktim të ndjeshëm të problemeve te zorrës së trashë si dhe problemeve të kolesterolit të keq.

3. Garcinia Cambogia: Garcinia Cambogia është një frut tropikal i njohur për vetitë e tij efikase të rënies në peshë. Ajo i vë frenat oreksit dhe bllokon aftësinë e trupit për të prodhuar yndyrë. Garcina ndihmon në mbajtjen nën kontroll të nivelit të sheqerit në gjak dhe kolesterolit.

4. Kanella: Kanella e përshpejton metabolizmin, ul sasinë e kolesterolit në gjak dhe zvogëlon oreksin.

5. Kopra: Kopra vepron si një frenues i mrekullueshëm i oreksit. Gjithashtu ndihmon në djegien e yndyrnave në gjak dhe përshpejton metabolizmin.

6. Menta: Menta është e pasur me vitaminat C dhe A, dy përbërës shumë bazikë kur bëhet fjalë për funksionin e mëlçisë. Gjithashtu ajo njihet në mjekësi për rolin e saj në forcimin e sistemit imunitar.

Përdorimi:

Çaji konsumohet 2/3 herë në ditë,
Mengjes esull
Darke para gjumit

KUJDES!

Çaji nuk rekomandohet të konsumohet nga gratë shtatzëna dhe me gjidhënie.

ULTRA SLIM TEA është 100% natyral, pa ngjyrues shtesë dhe pa asnjë efekt anësor.

Për informacione të mëtejshme mund të na kontaktoni në inbox, 
ose në numrat e tel. 
0699763943

#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike
#followme #followmeto #instalike #instalikes

Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA ! FORMULA MË E G...


#mjalta Instagram Hashtag - QUMËSHT BLETE 
Përmbajtja:
● Enzima dhe derivatet e tyre.
● Sheqer: fruktoze dhe glukoze.
● Yndyrna 80-90 për qind, Minerale dhe vitamina
Efektet kuruese:
● Ka efekt qetësues dhe elodhes, ul nivelin e hormoneve tiroidian
● Ndihmon zhvillimin, rritjen.
● Stimulon gjëndrat sek'suale, ndihmon prodhimin e vezoreve, ndihmon në mbajtjen e shtatzënisë duke rritur nivelin e progesteronit ne gjak.
● Rrit nivelin e testosteronit në gjak duke ndihmuar në problemet e potencës mashkullore.
● Stimulon gjëndrat mbi-veshkore.
● Ndihmon në sëmundje si artriti ose lodhja kronike.
● Ulë zmadhimin e prostatës, ka të njëjtin efekt si hormonet femërore.
● Normalizon punën e testikujve.
● Ndihmon në funksionimin e meleise dhe sëmundjet e saj, hepatite, rigjeneron strukturën e meleise.
● Ka efekt antiinflamator (si paracetamoli, advil).
● Pastron organizmin nga toksina.
● Ndihmon funksionimin e veshkave.
● Rrit jetëgjatësinë e njerëzve duke ruajtur erinin e enëve te gjakut.
● Zgjeron enët e gjakut.
● Ndihmon ne uljen e kolesterolit dhe triglicerideve.
● Rrit imunitetin.
● Ndihmon ne formimin e rruazave te kuqe te gjakut, këshillohet ne anemi.
● Ndihmon ne mikrohemoragji.
● Ne lëkure, rregullon prodhimin e yndyrës.
● Përdoret ne kozmetike, sepse ndihmon ne pastrimin dhe rinimin e lëkurës.
● Përdoret si agjent antibakterial dhe antivirusal lokal për probleme te ndryshme të lëkurës.
● Tek fëmijët e sapolindur ndihmon ne rritjen ne peshe.
Kur nuk duhet te përdoret:
● Ne kriza astme, sepse qumështi i bletës mund te ngushtoje bronket gjë qe do ta rendonte sëmundjen.
● Ne alergji ndaj përbërësve të qumështit të bletës.
● Nuk duhet ta përdorin ata që vuajnë nga
sëmundja Addison si dhe ata qe kane kancer ne faze fillestare
● Dhimbje stomaku, te vjella, diarre dhe pagjumësi (kjo e fundit ndodh me shpesh tek femrat).
● Ne te tilla raste ne fillim ulni dozën dhe nëse efektet anësore nuk përmirësohen ndërprisni konsumimin.
#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

QUMËSHT BLETE Përmbajtja: ● Enzima dhe derivatet e tyre. ● Sheqer: fruktoze dh...


#mjalta Instagram Hashtag - 🍯 HM MJALTË SHTIM PESHË🍯 
Ndoshta ke provuar shumë për të fituar peshë e dëshiruar por nuk i ke arritur rezultatet efektive. Në një gjendje të tillë duhet të lëvizësh drejt diçkaje më të mirë dhe të vërtetë. Bëj zgjedhjen tënde të parë nëse vërtet dëshiron të fitosh peshë natyrshëm.

Mjaltë Shtim Peshë ka një përzierje të ekuilibruar dhe efektive të mjaltit organik me përbërsit si polen , susam , arra , fara makth ...etje të cilët ndihmojnë në fitimin e peshës në mënyrë të shëndetshme. ✅ 🔴Plotëson të gjitha vitaminat që i mungojnë trupit.
✅ 🔴Jep energji 24orë
✅ 🔴Shton yndyrat që mungojnë
✅ 🔴Qetësonë sistemin nervorë
✅ 🔴Largonë lodhjen
✅ 🔴Forcon gjakun
✅ 🔴Forcon eshtrat
✅ 🔴Forcon Imunitetin
✅ 🔴Forcon shikimin
✅ 🔴Ndihmon në tretjen 🍃Bio-Natyral
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Bio-Natyral
Ofron edhe shitje Online
📲 +355699763943
☎️ +355 4 220 2985
Bio-Natyral - Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️
1.Rrg Asim Vokshi
2.Perball me Rrg e Burgut 313
3.Ne kryqezim tek semaforet

#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

🍯 HM MJALTË SHTIM PESHË🍯 Ndoshta ke provuar shumë për të fituar peshë e ...


#mjalta Instagram Hashtag - Krem argani per kacurrela
Sasia : 200 ml 1.000 lekë 🌻
Mundeson kacurrela te bute dhe te bukura ,aplikohet pas larjes se flokut. 🌻i mban kacurrelat ne forme te perkryer gjate gjithe dites. 🌻 ndihmon kacurrelat e demtuara te kthehen ne gjendjen e meparshme. 🌻 i jep butesi dhe shkelqim flokut . 🌻volum dhe arome te lehte . 🌻 zevendeson perdorimin e shkumes se flokeve
Përdorimi:
– Vendoseni një sasi të caktuar të kremës në duar, dhe shpërndajeni njëtrajtësisht në flokë të lagura.
Pastai thajeni flokët me tharëse me difuzor dhe marrin formen e dëshiruara.
Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, dhe merr porosine në adresë.

Per porosi: Emri, Adresa, Qyteti, Nr.tel, Produktet…
Pagesen pasi ta pranoni porosinë…
Porosia arrin 1/3ditë (tiranë Brenda 24h).
#brandi_amina #amina #shampo #paste_dhembesh #shampo_horsenTail #shampo_pishe #shurup_per_femije #zbardhues_dhembesh #sapun_amina_dudu_osun 
#brandi_amina_cilesia_qe_ju_keni_kerkuar
 #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #pastedhembesh #shampoo #venacure #vajrabimore #maska_fytyre #porosit_tani_online📤 #tirane

Krem argani per kacurrela Sasia : 200 ml 1.000 lekë 🌻 Mundeson kacurrela te bute ...


#mjalta Instagram Hashtag - 😍AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT😍

Sasia: 400ml
🔸Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.

Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut.

Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

😍AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT😍 Sasia: 400ml 🔸Formulë inovative ...


#mjalta Instagram Hashtag - Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA !

FORMULA MË E GARANTUAR, MË EFIKASE DHE 
100% NATYRALE E REALIZUAR NDONJËHERË.

Sasia: 240 gr/120 bustina

Nëse rënia në peshë ju duket si një sfidë e pamundur, kombinimi i Çajit Jeshil, Mollës Jeshile, Garcina Cambogia-s, Kanellës, Koperës dhe Mentes mundësojnë një pije të lehtë, të shijshme dhe ndihmojnë në përshpejtimin e tretjes dhe arritjen e humbjes në peshë pa asnjë efekt anësor.

Disa nga dobitë e përbërësve të tij janë:

1. Çaji jeshil: Flavonoidet dhe Kafeina që gjenden në çajin jeshil ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit dhe reduktimin e konsiderueshëm të indeve dhjamore në pjesën e barkut.

2. Molla jeshile: Një nga avantazhet e saj kryesore është sasia e lartë fibrave, e cila përkthehet në reduktim të ndjeshëm të problemeve te zorrës së trashë si dhe problemeve të kolesterolit të keq.

3. Garcinia Cambogia: Garcinia Cambogia është një frut tropikal i njohur për vetitë e tij efikase të rënies në peshë. Ajo i vë frenat oreksit dhe bllokon aftësinë e trupit për të prodhuar yndyrë. Garcina ndihmon në mbajtjen nën kontroll të nivelit të sheqerit në gjak dhe kolesterolit.

4. Kanella: Kanella e përshpejton metabolizmin, ul sasinë e kolesterolit në gjak dhe zvogëlon oreksin.

5. Kopra: Kopra vepron si një frenues i mrekullueshëm i oreksit. Gjithashtu ndihmon në djegien e yndyrnave në gjak dhe përshpejton metabolizmin.

6. Menta: Menta është e pasur me vitaminat C dhe A, dy përbërës shumë bazikë kur bëhet fjalë për funksionin e mëlçisë. Gjithashtu ajo njihet në mjekësi për rolin e saj në forcimin e sistemit imunitar.

Përdorimi:

Çaji konsumohet 2/3 herë në ditë,
Mengjes esull
Darke para gjumit

KUJDES!

Çaji nuk rekomandohet të konsumohet nga gratë shtatzëna dhe me gjidhënie.

ULTRA SLIM TEA është 100% natyral, pa ngjyrues shtesë dhe pa asnjë efekt anësor.

Për informacione të mëtejshme mund të na kontaktoni në inbox, 
ose në numrat e tel. 
0699763943

#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA ! FORMULA MË E G...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥⚡SUPER OFERTË VERORE 40% ULJE...NXITONI⚡💥 🍀MJALTE ORGANIKE JUZZOR ME NENEXHIK ANTI-NIKOTIN🍀 ➡️SASIA 350ml 
Çmim Dyqan: 1300leke
Çmim Online: 1650leke 🚫STOP DUHAN PIRJES
🚫STOP KOLLËS
🚫STOP ASTMA

Sipas hulumtimeve shkencore-biokimike,te bera ne 39 lloje te mjaltit,eshte vertetuar se mjalti permban keto elemente,te cilat jane te domosdoshme per organizem;aluminium,berlium,bor,bizmut,barium,vana dium,germanium,galium,hekur,ari,kallaj,kalium,koba lt,kalcium,litium,magnezium,baker,mangan,mobilden, nikel,natrium,plumb,argjend,silicium,stroncium,tit an,fosfor,krom,zink,surfull,klor,zinkonium. ♦️Dobitë e Mjaltit Natyral Mint: – Kundër ftohjes
– Kundër Gripit
– Kundër Asmës
– Liron kanalin e frymarrjes
– Ndihmon në problemet e mushkërive
– Ndihmon sistemin imunitar
– Pastron gëlbazën
– Pastron nikotinen duke e zavëncuar me vitamina ushqimore
– Ndihmon në lënjen e Duhanit, Alkoolit dhe Drogës.
– Mpreh shikimin
– Rrit aftësin e të menduarit përkatësisht memorjes. 🔖MENYRA E PERDORIMIT
Nje luge caji esell mengjes e mbremje, mire eshte qe mjalti te shrihet me pak qumesht ose uje 📌Ps: per femijet perdoret nje luge kafeje

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥⚡SUPER OFERTË VERORE 40% ULJE...NXITONI⚡💥 🍀MJALTE ORGANIKE JUZZOR ME N...


Most recent

#mjalta Instagram Hashtag - 🔥🔥SUKSESI 24.8.2019🔥🔥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

🔥🔥SUKSESI 24.8.2019🔥🔥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - 🔥🔥SUKSESI 23.8.2019🔥🔥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

🔥🔥SUKSESI 23.8.2019🔥🔥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - ROSES 🌹 CREAM 
Day and Night 
Kremi kunder rrudhave me ekstrakt trendafili i cili ndihmon ne reduktimin e rrudhave dhe parandalimin e tyre ka efekt qetesues dhe rigjenerues.

I pasur me vaj te trendafilit i cili ka efekt ushqyes dhe vaj kokosi me efekt antioksidues,hidratues dhe zbutes.
Rikthen elasticitetin e lekures duke e lene te bute dhe te lemuar ate. 🍃Natyral Green House 
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Natyral Green House 
Ofron edhe shitje Online
📲 +355699763943
☎️ +355 4 220 2985
Natyral Green House 
Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️ #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

ROSES 🌹 CREAM Day and Night Kremi kunder rrudhave me ekstrakt trendafili i cili ...


#mjalta Instagram Hashtag - 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 Sasia...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥💥SUKSESI 21.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥💥SUKSESI 21.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥💥SUKSESI 17.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥💥SUKSESI 17.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥💥SUKSESI 17.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥💥SUKSESI 17.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥💥SUKSESI 16.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥💥SUKSESI 16.8.2019💥💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 Sasia...


#mjalta Instagram Hashtag - 🔥🔥SUKSESI 12.8.2019🔥🔥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

🔥🔥SUKSESI 12.8.2019🔥🔥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHT...


#mjalta Instagram Hashtag - 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 Sasia...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥⚡SUPER OFERTË VERORE 40% ULJE...NXITONI⚡💥 🍀MJALTE ORGANIKE JUZZOR ME NENEXHIK ANTI-NIKOTIN🍀 ➡️SASIA 350ml 
Çmim Dyqan: 1300leke
Çmim Online: 1650leke 🚫STOP DUHAN PIRJES
🚫STOP KOLLËS
🚫STOP ASTMA

Sipas hulumtimeve shkencore-biokimike,te bera ne 39 lloje te mjaltit,eshte vertetuar se mjalti permban keto elemente,te cilat jane te domosdoshme per organizem;aluminium,berlium,bor,bizmut,barium,vana dium,germanium,galium,hekur,ari,kallaj,kalium,koba lt,kalcium,litium,magnezium,baker,mangan,mobilden, nikel,natrium,plumb,argjend,silicium,stroncium,tit an,fosfor,krom,zink,surfull,klor,zinkonium. ♦️Dobitë e Mjaltit Natyral Mint: – Kundër ftohjes
– Kundër Gripit
– Kundër Asmës
– Liron kanalin e frymarrjes
– Ndihmon në problemet e mushkërive
– Ndihmon sistemin imunitar
– Pastron gëlbazën
– Pastron nikotinen duke e zavëncuar me vitamina ushqimore
– Ndihmon në lënjen e Duhanit, Alkoolit dhe Drogës.
– Mpreh shikimin
– Rrit aftësin e të menduarit përkatësisht memorjes. 🔖MENYRA E PERDORIMIT
Nje luge caji esell mengjes e mbremje, mire eshte qe mjalti te shrihet me pak qumesht ose uje 📌Ps: per femijet perdoret nje luge kafeje

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥⚡SUPER OFERTË VERORE 40% ULJE...NXITONI⚡💥 🍀MJALTE ORGANIKE JUZZOR ME N...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESET 9.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥SUKSESET 9.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË...


#mjalta Instagram Hashtag - Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA !

FORMULA MË E GARANTUAR, MË EFIKASE DHE 
100% NATYRALE E REALIZUAR NDONJËHERË.

Sasia: 240 gr/120 bustina

Nëse rënia në peshë ju duket si një sfidë e pamundur, kombinimi i Çajit Jeshil, Mollës Jeshile, Garcina Cambogia-s, Kanellës, Koperës dhe Mentes mundësojnë një pije të lehtë, të shijshme dhe ndihmojnë në përshpejtimin e tretjes dhe arritjen e humbjes në peshë pa asnjë efekt anësor.

Disa nga dobitë e përbërësve të tij janë:

1. Çaji jeshil: Flavonoidet dhe Kafeina që gjenden në çajin jeshil ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit dhe reduktimin e konsiderueshëm të indeve dhjamore në pjesën e barkut.

2. Molla jeshile: Një nga avantazhet e saj kryesore është sasia e lartë fibrave, e cila përkthehet në reduktim të ndjeshëm të problemeve te zorrës së trashë si dhe problemeve të kolesterolit të keq.

3. Garcinia Cambogia: Garcinia Cambogia është një frut tropikal i njohur për vetitë e tij efikase të rënies në peshë. Ajo i vë frenat oreksit dhe bllokon aftësinë e trupit për të prodhuar yndyrë. Garcina ndihmon në mbajtjen nën kontroll të nivelit të sheqerit në gjak dhe kolesterolit.

4. Kanella: Kanella e përshpejton metabolizmin, ul sasinë e kolesterolit në gjak dhe zvogëlon oreksin.

5. Kopra: Kopra vepron si një frenues i mrekullueshëm i oreksit. Gjithashtu ndihmon në djegien e yndyrnave në gjak dhe përshpejton metabolizmin.

6. Menta: Menta është e pasur me vitaminat C dhe A, dy përbërës shumë bazikë kur bëhet fjalë për funksionin e mëlçisë. Gjithashtu ajo njihet në mjekësi për rolin e saj në forcimin e sistemit imunitar.

Përdorimi:

Çaji konsumohet 2/3 herë në ditë,
Mengjes esull
Darke para gjumit

KUJDES!

Çaji nuk rekomandohet të konsumohet nga gratë shtatzëna dhe me gjidhënie.

ULTRA SLIM TEA është 100% natyral, pa ngjyrues shtesë dhe pa asnjë efekt anësor.

Për informacione të mëtejshme mund të na kontaktoni në inbox, 
ose në numrat e tel. 
0676959399

#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA ! FORMULA MË E G...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESET 7.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥SUKSESET 7.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË...


#mjalta Instagram Hashtag - Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA !

FORMULA MË E GARANTUAR, MË EFIKASE DHE 
100% NATYRALE E REALIZUAR NDONJËHERË.

Sasia: 240 gr/120 bustina

Nëse rënia në peshë ju duket si një sfidë e pamundur, kombinimi i Çajit Jeshil, Mollës Jeshile, Garcina Cambogia-s, Kanellës, Koperës dhe Mentes mundësojnë një pije të lehtë, të shijshme dhe ndihmojnë në përshpejtimin e tretjes dhe arritjen e humbjes në peshë pa asnjë efekt anësor.

Disa nga dobitë e përbërësve të tij janë:

1. Çaji jeshil: Flavonoidet dhe Kafeina që gjenden në çajin jeshil ndihmojnë në përshpejtimin e metabolizmit dhe reduktimin e konsiderueshëm të indeve dhjamore në pjesën e barkut.

2. Molla jeshile: Një nga avantazhet e saj kryesore është sasia e lartë fibrave, e cila përkthehet në reduktim të ndjeshëm të problemeve te zorrës së trashë si dhe problemeve të kolesterolit të keq.

3. Garcinia Cambogia: Garcinia Cambogia është një frut tropikal i njohur për vetitë e tij efikase të rënies në peshë. Ajo i vë frenat oreksit dhe bllokon aftësinë e trupit për të prodhuar yndyrë. Garcina ndihmon në mbajtjen nën kontroll të nivelit të sheqerit në gjak dhe kolesterolit.

4. Kanella: Kanella e përshpejton metabolizmin, ul sasinë e kolesterolit në gjak dhe zvogëlon oreksin.

5. Kopra: Kopra vepron si një frenues i mrekullueshëm i oreksit. Gjithashtu ndihmon në djegien e yndyrnave në gjak dhe përshpejton metabolizmin.

6. Menta: Menta është e pasur me vitaminat C dhe A, dy përbërës shumë bazikë kur bëhet fjalë për funksionin e mëlçisë. Gjithashtu ajo njihet në mjekësi për rolin e saj në forcimin e sistemit imunitar.

Përdorimi:

Çaji konsumohet 2/3 herë në ditë,
Mengjes esull
Darke para gjumit

KUJDES!

Çaji nuk rekomandohet të konsumohet nga gratë shtatzëna dhe me gjidhënie.

ULTRA SLIM TEA është 100% natyral, pa ngjyrues shtesë dhe pa asnjë efekt anësor.

Për informacione të mëtejshme mund të na kontaktoni në inbox, 
ose në numrat e tel. 
0699763943

#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

Thuaji ‘PO’ rënies në peshë Shëndetshëm me ULTRA SLIM TEA ! FORMULA MË E G...


#mjalta Instagram Hashtag - 🌲Uji i pishës🌲 -Ndihmues natyral i Diabetit 🔥SUPER OFERTË 🔥
Sasia: 1 liter

Pishat janë një nga bimët më të rëndësishme që i janë dhënë sektorit të shëndetësisë si rezultat i studimeve të fizibilitetit të kryera nga TUBITAK kohët e fundit. 
Thuhet se nuk ka efekt anësor të përdorimit të rregullt të ujit të marrë nga pisha , por thuhet se është e mirë për shumë sëmundje, sidomos diabetit.

Perdorues te ujit te pishes deklarojn se ta e kan pakesuar perdorimin e insulines.
Pasi ju eshte ekuilibruar sheqeri ne trup.

Përdorimi:
Para buke dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Qereku i gotës mbushet me Ujë të Pishës dhe pjesa tjetër me ujë të thjeshtë.
Ju mund të vazhdoni të merrni ilaçe që keni marrë gjatë përdorimit të ujit te pishes . Pas 2 javësh trupi juaj do të fillojë të përgjigjet dhe pastaj mund të zvogëloni medikamentet që përdorni.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share

🌲Uji i pishës🌲 -Ndihmues natyral i Diabetit 🔥SUPER OFERTË 🔥 Sasia: 1 li...


#mjalta Instagram Hashtag - Shea Butter Nourishing Shampoo – Care Art Plant

Shampo që ushqen flokët e dëmtuar dhe këputur. Ajo forcon indet e flokëve nga rrënja deri në fund t ë tyre. Gjithashtu riparon dhe përmir ëson cilësinë e flokëve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Vitamina B5 plotëson flokët dhe është e dobishme për ushqimin dhe riparimin e flokëve për t’i bërë ata elastikë dhe me shkëlqim. Nuk është e yndyrshme dhe i bën flokët të shëndetshëm dhe më të fortë.

Përdorimi: aplikoni produktin në flokë të lagur dhe fërkojini ata derisa të bëhët shkumë. Më pas shpërlajeni me ujë të bollshëm.
🍃Natyral Green House 
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Natyral Green House 
Ofron edhe shitje Online
📲 +355676959399
Natyral Green House 
Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️ #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike #bionatyralav

Shea Butter Nourishing Shampoo – Care Art Plant Shampo që ushqen flokët e dëmtu...


#mjalta Instagram Hashtag - MJALTË -->MACUN THEMRA<-- Sasia: 240 gr

Nxitës Efektiv per potenc nga brendi Themra, magjun bimor natyral pa efekte anesore është një përzierje ideale për përdorim nga gratë dhe burrat 💯 % 😍 🔥Nxitës per mardhenie intime 😍
🔥Rrit numrin e qelizave tek mashkulli dhe femra 😍
🔥Rrit forcën senksuale 😍
🔥E shtyn kohën e ereksionit 😍
🔥I sigurt, pa dëme 😍
🔥Një nxitës, përzierje bimore pa efekte anesore 😍
🔥Rrit intensitetin e kënaqësisë 😍

Perdorimi: 
Një lugë çaji 20-30 min përpara aktit, të përdoret njëher në 72 orë, për personat me probleme me zemër nuk rekomandohet.
🍃Natyral Green House 
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Natyral Green House 
Ofron edhe shitje Online
📲 +355676959399
Natyral Green House 
Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️ #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

MJALTË -->MACUN THEMRA<-- Sasia: 240 gr Nxitës Efektiv per potenc nga brendi Themr...


#mjalta Instagram Hashtag - 🔥🔥SUPER OFERTË VERORE...NXITONI🔥🔥 SHAMPO PËR NXIRJEN E MJEKRRËS NGA THINJAT 
Për Meshkuj ▪︎Sasia 100ml Colornat
▪︎Sasia 100ml Developer •Çmimi dyqan 900 lekë •Çmimi online 1250 lekë •Larja me shampo të zezë që nxin mustaqet dhe mjekrën në vetëm 5 minuta dhe zgjat deri në 4 javë. ▪︎Funksioni:Ju prezantojm Shampo kundër thinjave në Mjekërr...
•Washing-In Shampoo Mustache AND Beard është shampo i cili kthen Mjekrrës tuaj ngjyrën natyrale të zezë, për vetem 5 minuta.
•Washing-In Shampoo Mustache AND Beard ka përbërsit jo-toksik të cilat ushqejn, mbrojn dhe riparojn Mjekrrën tuj duke e ndihmuar të kthehet në menyren natyrale. �PËRDORIMI:
•Hapi i parë: mjekrra duhet të jete e tharë.
•Hapi i dytë: vendosi dorzat te cilat jan ne kuti dhe vendose shamponin tek mjekrra.
•Hapi i tretë; ferkojeni mjekrren dhe mustaqet ne menyre te barabart per se paku 5 minuta.
•Hapi i katert: pastrojeni mjekrren mire me uje. •Shënim:
�Produkti përmban përbërës të cilët mund të shkaktojnë acarim të lëkurës tek individë të caktuar.
�Ky produkt nuk duhet të përdoret për ngjyrosjen e qerpikëve dhe vetullave.🚫 PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

🔥🔥SUPER OFERTË VERORE...NXITONI🔥🔥 SHAMPO PËR NXIRJEN E MJEKRRËS NGA TH...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESET 7.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥SUKSESET 7.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESI 6.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥SUKSESI 6.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË ...


#mjalta Instagram Hashtag - MJALTË -->MACUN THEMRA<-- Sasia: 240 gr

Nxitës Efektiv per potenc nga brendi Themra, magjun bimor natyral pa efekte anesore është një përzierje ideale për përdorim nga gratë dhe burrat 💯 % 😍 🔥Nxitës per mardhenie intime 😍
🔥Rrit numrin e qelizave tek mashkulli dhe femra 😍
🔥Rrit forcën senksuale 😍
🔥E shtyn kohën e ereksionit 😍
🔥I sigurt, pa dëme 😍
🔥Një nxitës, përzierje bimore pa efekte anesore 😍
🔥Rrit intensitetin e kënaqësisë 😍

Perdorimi: 
Një lugë çaji 20-30 min përpara aktit, të përdoret njëher në 72 orë, për personat me probleme me zemër nuk rekomandohet.
🍃Natyral Green House 
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Natyral Green House 
Ofron edhe shitje Online
📲 +355699763943
☎️ +355 4 220 2985
Natyral Green House 
Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️ #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

MJALTË -->MACUN THEMRA<-- Sasia: 240 gr Nxitës Efektiv per potenc nga brendi Themr...


#mjalta Instagram Hashtag - Shea Butter Nourishing Shampoo – Care Art Plant

Shampo që ushqen flokët e dëmtuar dhe këputur. Ajo forcon indet e flokëve nga rrënja deri në fund t ë tyre. Gjithashtu riparon dhe përmir ëson cilësinë e flokëve. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Vitamina B5 plotëson flokët dhe është e dobishme për ushqimin dhe riparimin e flokëve për t’i bërë ata elastikë dhe me shkëlqim. Nuk është e yndyrshme dhe i bën flokët të shëndetshëm dhe më të fortë.

Përdorimi: aplikoni produktin në flokë të lagur dhe fërkojini ata derisa të bëhët shkumë. Më pas shpërlajeni me ujë të bollshëm.
🍃Natyral Green House 
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Natyral Green House 
Ofron edhe shitje Online
📲 +355699763943
☎️ +355 4 220 2985
Natyral Green House 
Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️ #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike #bionatyralav

Shea Butter Nourishing Shampoo – Care Art Plant Shampo që ushqen flokët e dëmtu...


#mjalta Instagram Hashtag - Zait Al Hayee Hair Care Oil është një përzierje e vajrave vegjetale të pastra.
Emri

Zait Al Hayee Hair Care Oil është një përzierje e vajrave vegjetale të pastra. E...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESI 3.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:
💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË KALIT PËR FEMRA💟 .
💟Bima e Bishtit te kalit:
Ndihmon çdo lloj floku duke i riparuar dhe rikthyer shkëlqimin e humbur.

Formula inovative me veprim sinergjik mbron flokun duke e bërë më të fortë, më të shëndetshëm,duke ofruar rritje dhe shumim të flokut.
💟Efektet:
💟Ndihmon në rritjen e shëndetshme dhe të shpejt të flokut
💟Shpeshton dhe nxit daljen e flokut të ri
💟Ndihmon në trashje të flokëve
💟Forcon rrënjët .
.
💟Përdorimi:
Aplikoni Shampon në flokun tuaj dhe masazhoni për 2-3 minuta.
Shpërlani flokët dhe thajini me peshqir (jo me tharëse flokësh). Ky produkt është natyral dhe pa efekte anësore.

İ përdorshëm për çdo llojë floku.

PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

💥SUKSESI 3.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE TË BIMËS SË BISHTIT TË ...


#mjalta Instagram Hashtag - Horse Chesnut Cream (45 gr)
Krem me Gështenjë të Egër

Kremi me ekstrakt gështenje të egër, suporton shëndetin e këmbëve dhe të veprojnë si tonifikues për indet dhe venat. Gështenja e egër është një bimë medicinale që ka qenë në përdorim në Evropë për shumë vite. Lulet, farat dhe lëvorja kanë veti medicinal, të cilat i atribuohen kryesisht një grupi saponinësh të quajtur aescin.

Kremi është shumë I mirë për lehtësim dhe reduktim të kruajtjes së lëkurës, dhimbjes, inflamacionin, dëmtimin e lëkurës, pickimin e insekteve.

Gjithashtu, lehtëson dhimbjen e këmbëve, ënjtje, venat me variçe, si dhe tonifikon dhe hidraton thellësisht lëkurën

Përdorimi: Aplikoni një sasi të kremit në zonën ku keni problem dhe përhapeni në formë masazhi. 
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Bio-Natyral
Ofron edhe shitje Online
📲 +355699763943
Natyrale Green House Gjithmonë pranë jush me cilësi.

#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

Horse Chesnut Cream (45 gr) Krem me Gështenjë të Egër Kremi me ekstrakt gështen...


#mjalta Instagram Hashtag - 🍃Lulja e Kumakut 🍃
është një lloj bimore që është përdorur për problemet e lëkurës në mjekësinë popullore. Lulja e Kumakut është përdorur për lëndime të forta, djegie dhe plagë që nuk shërohen dhe rikuperohen shpejt.

Kremi me lulen e kumakut është një hidratant shumë I mirë, kuron ekzemën, acarimet dhe carjet e lëkurës.

Ajo ka veti balancuese dhe freskuese për lëkurën e ndjeshme. Kjo mund të ndihmojë në riparimin e lëkurës së irrituar dhe mbrojtjen e lëkurës nga rrezet e diellit.

Përdorimi: Aplikohet dy herë në ditë, në mëngjes dhe në darkë,në lëkurë të pastruar. 🍃NATYRAL GREEN HOUSE 🍃
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
Ofrojme edhe shitje Online
📲 +355699763943
☎️ +355 4 220 2985
Natyral Green House 
Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️
#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

🍃Lulja e Kumakut 🍃 është një lloj bimore që është përdorur për probleme...


#mjalta Instagram Hashtag - SCAR SERUM 
Eleminon shenjat ne fytyrë edhe në trup ☺️
shenjat dhe pucrat,
Eliminon Strijat
shenjat pas operacionit etj.
Sasia - 30ml
Gjapë kakao, vitamin e, Vaj mëlcisë së peshku 🐟
Jan zhvilluar dhe përsosur sekretet e formulës së re (Çokollatë), ilaç natyral për Plagët që mund të shkaktohen nga shkatar, përfshirë operacione kirurgjikale, plagosje, djegie,puçrra të fytyrës, shenja, pickimi i insekteve.
Scar Serum bën merkullin për të reduktuar plagët.
Gjalpi i Kakaos një hidratues i cili mbron lëkurën nga elementet e jashtëm të dëmshëm, është i njohur për largu shenjat dhe plagët
Vitamina E - një antioksidant i fuqishëm që mbron lëkurën kundër efekteve të radikaleve të lira të dëmshme.
Vaj i mëlçisë të peshkaqenit depërton thellë në lëkurë duke eleminu plagët e mëdha PËRDORIMI : 
3x1 mëngjes, mesdit, mbaramje hidheni në zonat ku keni plagët duke masazhuar dal nga dal ato..
🍃Bio-Natyral
Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🍃
🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱
 Bio-Natyral
Ofron edhe shitje Online
📲 +355699763943
☎️ +355 4 220 2985
Bio-Natyral - Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺️
1.Rruga Imer Ndregjo 
2.Tek Oxhaku
3.Prane Bar KALAJA
4.#xhamiaxhura 
#blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #followers #4 #likelike

SCAR SERUM Eleminon shenjat ne fytyrë edhe në trup ☺️ shenjat dhe pucrat, Elim...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥💣SUPER OFERTE VERORE ...NXITONI💣💥 Sasia 1 liter
Nga 1200 lekë ➡️ ne 800 lekë
🚕 Kosto sherbimi 350 leke

JU SJELLIM ZGJIDHJEN NATYRALE PER ULJEN E SHEQERIT NE GJAK

Ujë Pisheave për Diabetiket

Uji i pishës 
Pishat janë një nga bimët më të rëndësishme që i janë dhënë sektorit të shëndetësisë si rezultat i studimeve të fizibilitetit të kryera nga TUBITAK kohët e fundit. Thuhet se nuk ka efekt anësor të përdorimit të rregullt të ujit të marrë nga pisha , por thuhet se është e mirë për shumë sëmundje, sidomos diabetit.
Perdorues te ujit te pishes deklarojn se ta e kan pakesuar perdorimin e insulines.
Pasi ju eshte ekuilibruar sheqeri ne trup.

Perdorimi
Para buke dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje. Ne nje gote uji e mbushni 1/3 me uje pishe dhe 2/3 me uje normal.Ju mund të vazhdoni të merrni ilaçe që keni marrë gjatë përdorimit të ujit te pishes . Pas 2 javësh trupi juaj do të fillojë të përgjigjet dhe pastaj mund të zvogëloni medikamentet që përdorni.

#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina 
PRIVATËSIA E KLIENTIT 100% E SIGURT ==================
DYQANI

💥💣SUPER OFERTE VERORE ...NXITONI💣💥 Sasia 1 liter Nga 1200 lekë ➡️ ne...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESI 1.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💥SUKSESI 1.8.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESI 31.7.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💥SUKSESI 31.7.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESI 30.7.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💥SUKSESI 30.7.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA...


#mjalta Instagram Hashtag - 💥SUKSESI 30.7.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💥SUKSESI 30.7.2019..💥 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA...


#mjalta Instagram Hashtag - ✨VAJ AMLA per floke te gjate dhe te shendetshem✨

Sasia 200ml
Çmimi 1450 lekë
Posta falas

Dabur Amla Hair Oil ka perzierje te vecante te vajra natyrore me te mirat e vitamines E, Amla Hair Oil ushqen floket. Ajo gjithashtu ndihmon per te mbrojtur floket nga rrezet e demshme UV, ndihmon per te parandaluar floket e shurdher dhe te brishte.

Amla, esht frut Indian dhe vaji i saje esht shum i njohur ne fushen e kozmetikes. Perdoret per mirembajtjen e flokeve dhe disa probleme te tyre si p,sh.

1.Parandalon renien.
2.Nxit rritjen e shpejte te flokeve.
3.Trash floket dhe u jep volum.
4.Shum e mir per flok te demtuar.
5.Lufton zbokthin.
6.Zbut floket dhe i ben si mendafsh.
7.Hidraton, ushqen dhe forcon rrenjet etj... Disa menyra shkencore te perdorimit:

Mund te aplikohet vaji amla para dushit mbi floke te thata duke bere nje masazh me majat e gishtave dhe me pas e lajme koken me shampo eshte mire te perdoret nje shampo me baze bimore.

Mund te aplikohet vaji amla mbas dushit mbasi ti keni thare floket me peshqir jo me tharese, masazhojme skalpin dhe komplet floket dhe me pas e mbeshtjellim koken me peshqir dhe e leme ne ate gjendje deri ne mengjes dhe pa qen e nevojshme te shperlahet koka me pas.

Nje menyre tjeter qe mund te perdoret vaji amla dhe qe konsiderohet menyra me e mire eshte perdorimi gjate dushit mbasi te kemi aplikuar shampon dhe mbasi ta kemi shplare koken mbi floke te lagur aplikojme vajin amla e masazhojme per pak dhe me pas vetem bejme nje shplarje me uje te ngrohte dhe kjo eshte menyra me e keshillueshme.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ❤Bio Kamomila Shop❤
••Është shërbim shitje Online në tërë Shqipërin -Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, ne ta sjellim në adres... Kontakti: 0692238119 Viber & WhatsApp
PËR POROSI: 
Emrin
Rrugen
Qytetin
Nr e tel
Produktet
Na shkruani mesazh....
-Porosia arrin 1/5ditë (tiran Brenda dites).
-Pagesen pasi ta pranoni porosinë... -Privatësia juaj 100% e sigurt...
Ju mirëpresim, Bio Kamomila Shop

✨VAJ AMLA per floke te gjate dhe te shendetshem✨ Sasia 200ml Çmimi 1450 lekë P...


#mjalta Instagram Hashtag - Mjalte me dhjam te Pates

Sasia 240gr
Çmimi : 1,200 lekë 
Dhjami i pates është pjesë thelbësore e çdo diete të ekuilibruar. Ai siguron trupin me vitaminat A, D, E dhe K të tretshme në yndyrë; të cilat janë thelbësore për rritjen, gjithashtu përmban acide yndyrore esenciale të cilat janë të rëndësishme në ruajtjen e funksioneve normale të trupit dhe shëndetit.

Efektet:
• Dhjami i pates përmban 58% acid oleik, i cili ndihmon ne uljen e nivelit te kolesterolit në gjak.
• Ndihmon në shërimin e sëmundjes së bronkitit.
• Rregullon problemet e frymëmarrjes si kollitjen, dhimbjen e fytit dhe ftohjet.

Përdorimi:
Të rriturit: 3 here ne dite nga nje luge e mesme nga Mjalti me Dhjam te Pates
Fëmijët: 2-3here ne dite nga nje luge e vogel nga Mjalti me dhjam te Pates. *****************************
#bio #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren

Mjalte me dhjam te Pates Sasia 240gr Çmimi : 1,200 lekë Dhjami i pates është pj...


#mjalta Instagram Hashtag - SUKSESI 26.7.2019 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

SUKSESI 26.7.2019 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟 Sasia: ...


#mjalta Instagram Hashtag - ✨VAJ AMLA per floke te gjate dhe te shendetshem✨

Sasia 200ml
Çmimi 1450 lekë
Posta falas

Dabur Amla Hair Oil ka perzierje te vecante te vajra natyrore me te mirat e vitamines E, Amla Hair Oil ushqen floket. Ajo gjithashtu ndihmon per te mbrojtur floket nga rrezet e demshme UV, ndihmon per te parandaluar floket e shurdher dhe te brishte.

Amla, esht frut Indian dhe vaji i saje esht shum i njohur ne fushen e kozmetikes. Perdoret per mirembajtjen e flokeve dhe disa probleme te tyre si p,sh.

1.Parandalon renien.
2.Nxit rritjen e shpejte te flokeve.
3.Trash floket dhe u jep volum.
4.Shum e mir per flok te demtuar.
5.Lufton zbokthin.
6.Zbut floket dhe i ben si mendafsh.
7.Hidraton, ushqen dhe forcon rrenjet etj... Disa menyra shkencore te perdorimit:

Mund te aplikohet vaji amla para dushit mbi floke te thata duke bere nje masazh me majat e gishtave dhe me pas e lajme koken me shampo eshte mire te perdoret nje shampo me baze bimore.

Mund te aplikohet vaji amla mbas dushit mbasi ti keni thare floket me peshqir jo me tharese, masazhojme skalpin dhe komplet floket dhe me pas e mbeshtjellim koken me peshqir dhe e leme ne ate gjendje deri ne mengjes dhe pa qen e nevojshme te shperlahet koka me pas.

Nje menyre tjeter qe mund te perdoret vaji amla dhe qe konsiderohet menyra me e mire eshte perdorimi gjate dushit mbasi te kemi aplikuar shampon dhe mbasi ta kemi shplare koken mbi floke te lagur aplikojme vajin amla e masazhojme per pak dhe me pas vetem bejme nje shplarje me uje te ngrohte dhe kjo eshte menyra me e keshillueshme.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ❤Bio Kamomila Shop❤
••Është shërbim shitje Online në tërë Shqipërin -Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, ne ta sjellim në adres... Kontakti: 0692238119 Viber & WhatsApp
PËR POROSI: 
Emrin
Rrugen
Qytetin
Nr e tel
Produktet
Na shkruani mesazh....
-Porosia arrin 1/5ditë (tiran Brenda dites).
-Pagesen pasi ta pranoni porosinë... -Privatësia juaj 100% e sigurt...
Ju mirëpresim, Bio Kamomila Shop

✨VAJ AMLA per floke te gjate dhe te shendetshem✨ Sasia 200ml Çmimi 1450 lekë P...


#mjalta Instagram Hashtag - MJALT KA 10 VJET QË DËSHMOHET NGA VETË KLIENTËT...LEXO NË KOMENT HISTORI SUKSESI 👇

SUPER OFERTË 🍯''STERILITETI D+©''🍯 MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT PËR TË DY GJINITË ❤Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë ❤ 🍯Mjaltë STERILITETl👨‍👨‍👧‍👧 Blej 1 cop 6500 lekë
▪Blej 2 copë 12500 lekë
▪︎Blej 3 copë me 18500 lekë

Dobitë e përfituara prej tij:

1. Ndihmon fekondimin natyral.
2. Përmirëson cilësinë e farave tek meshkujt.
3. Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët).
4. Forcon qelizat vezë te femrat.
5. Relakson vezët tek femrat dhe i bën të gatshme për majmëri (shtatzani).
6. Forcon muskujt e zemrës.
7. Rrit dëshirën për marrëdhënie gjë që shpie drejt frytit.
8. Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.
9. Forcon dhe i jep energji trupit femëror.
10. Relakson dhe qetëson sistemin nervor.
11. Fuqizon organizmin në largimin e toksinave.
12. Nxit imunitetin në luftimin e infeksioneve. 💯Plotësishtë natyral
👌🏻 Thjeshtë dhe efikas
✔ Pa efekte anësore ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje).
Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi.
Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ==================
DYQANI

MJALT KA 10 VJET QË DËSHMOHET NGA VETË KLIENTËT...LEXO NË KOMENT HISTORI SUKSESI...


#mjalta Instagram Hashtag - 🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 
SUPER OFERTE
BLI 2 COP
Çmim dyqani 1000 lekë
Çmim online 1350 lekë

Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 👉🏻l Përshtatshëm për gjitha llojet e fytyrave .
👉🏻Mund përdoret për fytyrë dhe trup. 
NUANCAT
209
211
214
215
218

Dobitë e përfituara prej tij: 
1. Mbulon shenjat e ndryshme të fytyrës si dhe tatuazhet.
2. Mbulon Aknet. 
3. Mbulon pikat e zeza dhe të kafta. 
4. Mbulon shenjat e hiperpigmentimit. 🔹️Dermacol ka faktor mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 dhe është Rezistent ndaj ujit.
#dermacol #fondatinte
#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina
==================
DYQANI

🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 SUPER OFERTE BLI 2 COP Çmim dyqani 1000 le...


#mjalta Instagram Hashtag - MJALT KA 10 VJET QË DËSHMOHET NGA VETË KLIENTËT...LEXO NË KOMENT HISTORI SUKSESI 👇

SUPER OFERTË 🍯''STERILITETI D+©''🍯 MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT PËR TË DY GJINITË ❤Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë ❤ 🍯Mjaltë STERILITETl👨‍👨‍👧‍👧 Blej 1 cop 6500 lekë
▪Blej 2 copë 12500 lekë
▪︎Blej 3 copë me 18500 lekë

Dobitë e përfituara prej tij:

1. Ndihmon fekondimin natyral.
2. Përmirëson cilësinë e farave tek meshkujt.
3. Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët).
4. Forcon qelizat vezë te femrat.
5. Relakson vezët tek femrat dhe i bën të gatshme për majmëri (shtatzani).
6. Forcon muskujt e zemrës.
7. Rrit dëshirën për marrëdhënie gjë që shpie drejt frytit.
8. Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.
9. Forcon dhe i jep energji trupit femëror.
10. Relakson dhe qetëson sistemin nervor.
11. Fuqizon organizmin në largimin e toksinave.
12. Nxit imunitetin në luftimin e infeksioneve. 💯Plotësishtë natyral
👌🏻 Thjeshtë dhe efikas
✔ Pa efekte anësore ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje).
Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi.
Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ==================
DYQANI

MJALT KA 10 VJET QË DËSHMOHET NGA VETË KLIENTËT...LEXO NË KOMENT HISTORI SUKSESI...


#mjalta Instagram Hashtag - 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟 Sasia: 400ml Çmim Dyqan...


#mjalta Instagram Hashtag - MJALT KA 10 VJET QË DËSHMOHET NGA VETË KLIENTËT...LEXO NË KOMENT HISTORI SUKSESI 👇 🍯''STERILITETI D+©''🍯 MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT PËR TË DY GJINITË ❤Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë ❤

Sasia 1kg
ÇMİMİ dyqani 6800 lekë 
Çmim online 7150 lekë

Dobitë e përfituara prej tij:

1. Ndihmon fekondimin natyral.
2. Përmirëson cilësinë e farave tek meshkujt.
3. Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët).
4. Forcon qelizat vezë te femrat.
5. Relakson vezët tek femrat dhe i bën të gatshme për majmëri (shtatzani).
6. Forcon muskujt e zemrës.
7. Rrit dëshirën për marrëdhënie gjë që shpie drejt frytit.
8. Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.
9. Forcon dhe i jep energji trupit femëror.
10. Relakson dhe qetëson sistemin nervor.
11. Fuqizon organizmin në largimin e toksinave.
12. Nxit imunitetin në luftimin e infeksioneve. 💯Plotësishtë natyral
👌🏻 Thjeshtë dhe efikas
✔ Pa efekte anësore ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje).
Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi.
Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ==================
DYQANI

MJALT KA 10 VJET QË DËSHMOHET NGA VETË KLIENTËT...LEXO NË KOMENT HISTORI SUKSESI...


#mjalta Instagram Hashtag - Mjalte me dhjam te Pates

Sasia 240gr
Çmim dyqani 800 lekë
Çmim online 1150 lekë 
Dhjami i pates është pjesë thelbësore e çdo diete të ekuilibruar. Ai siguron trupin me vitaminat A, D, E dhe K të tretshme në yndyrë; të cilat janë thelbësore për rritjen, gjithashtu përmban acide yndyrore esenciale të cilat janë të rëndësishme në ruajtjen e funksioneve normale të trupit dhe shëndetit.

Efektet:
• Dhjami i pates përmban 58% acid oleik, i cili ndihmon ne uljen e nivelit te kolesterolit në gjak.
• Ndihmon në shërimin e sëmundjes së bronkitit.
• Rregullon problemet e frymëmarrjes si kollitjen, dhimbjen e fytit dhe ftohjet.

Përdorimi:
Të rriturit: 3 here ne dite nga nje luge e mesme nga Mjalti me Dhjam te Pates
Fëmijët: 2-3here ne dite nga nje luge e vogel nga Mjalti me dhjam te Pates. *****************************
#bio #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren ==================
DYQANI

Mjalte me dhjam te Pates Sasia 240gr Çmim dyqani 800 lekë Çmim online 1150 lekë ...


#mjalta Instagram Hashtag - UTHULLA E HUDHRËS ILAÇ PËR TENSION, YNDYRË NË GJAK, KOLESTEROL,TRIGLICERIDE

Sasia 200ml 
Çmim 1350 lekë • Konsumo uthull hudhre dhe mbrohu nga dy prej shkaktarëve kryesorë të sulmit në zemër :
• Arteriosklerozës
• Hipertensionit

Përfitimet:
• Zvogëlon mundësinë e mpiksjes ( trashjes ) së gjakut
• Kontrollon tensionin` e lartë të gjakut dhe zvogëlon nivelin e kolesterolit`
• Mbron nga kancerii i gjirit, zorrëve , stomakut dhe lëkurës
• Rritë forcën rezistuese duke ulur nivelin e kolesteroliit
• Kundër arteriosklerozës` duke reduktuar rrezikun e sulmit në zemër
• Ndihmon në reduktimin e nivelit të sheqerit në gjak
• Ndihmon në humbjen e peshës
• Eliminon lëngjet e tepërta dhe të padobishme të trupit.

Karakteristikat :
• Është medicinë dhe ushqim
• E lehtë për t'u përdorur
• E mirë për shëndetin
• Pa kimikale

Informacioni tjetër:
• Uthulla e Hudhrës është e njohur si antibiotik, vrasës i baktereve dhe ndihmuesi më i mirë natyral për qarkullimin e gjakut.

Përdorimi : Një ose dy lugë çaji uthull të përzihen me gjysmë gote ujë dhe të pihen pas ushqimit dy herë në ditë.
**--------------------------------------
#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share ❤Bio Kamomila Shop❤
••Është shërbim shitje Online në tërë Shqipërin -Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, ne ta sjellim në adres... Kontakti: 0692238119 Viber & WhatsApp
PËR POROSI: 
Emrin
Rrugen
Qytetin
Nr e tel
Produktet
Na shkruani mesazh....
-Porosia arrin 1/5ditë (tiran Brenda dites).
-Pagesen pasi ta pranoni porosinë... -Privatësia juaj 100% e sigurt...
Ju mirëpresim, Bio Kamomila Shop

UTHULLA E HUDHRËS ILAÇ PËR TENSION, YNDYRË NË GJAK, KOLESTEROL,TRIGLICERIDE Sas...


#mjalta Instagram Hashtag - 🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 
Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 Sasia 30ml
Çmim dyqani 800 lekë
Çmim online 1150 lekë 👉🏻l Përshtatshëm për gjitha llojet e fytyrave .
👉🏻Mund përdoret për fytyrë dhe trup. 
NUANCAT
209
211
214
215
218

Dobitë e përfituara prej tij: 
1. Mbulon shenjat e ndryshme të fytyrës si dhe tatuazhet.
2. Mbulon Aknet. 
3. Mbulon pikat e zeza dhe të kafta. 
4. Mbulon shenjat e hiperpigmentimit. 🔹️Dermacol ka faktor mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 dhe është Rezistent ndaj ujit.
#dermacol #fondatinte
#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina
==================
DYQANI

🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 Sasia 3...


#mjalta Instagram Hashtag - Krem argani per kacurrela
Sasia : 200 ml 1.000 lekë 🌻
Mundeson kacurrela te bute dhe te bukura ,aplikohet pas larjes se flokut. 🌻i mban kacurrelat ne forme te perkryer gjate gjithe dites. 🌻 ndihmon kacurrelat e demtuara te kthehen ne gjendjen e meparshme. 🌻 i jep butesi dhe shkelqim flokut . 🌻volum dhe arome te lehte . 🌻 zevendeson perdorimin e shkumes se flokeve
Përdorimi:
– Vendoseni një sasi të caktuar të kremës në duar, dhe shpërndajeni njëtrajtësisht në flokë të lagura.
Pastai thajeni flokët me tharëse me difuzor dhe marrin formen e dëshiruara.
Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, dhe merr porosine në adresë.

Per porosi: Emri, Adresa, Qyteti, Nr.tel, Produktet…
Pagesen pasi ta pranoni porosinë…
Porosia arrin 1/3ditë (tiranë Brenda 24h).
#brandi_amina #amina #shampo #paste_dhembesh #shampo_horsenTail #shampo_pishe #shurup_per_femije #zbardhues_dhembesh #sapun_amina_dudu_osun 
#brandi_amina_cilesia_qe_ju_keni_kerkuar
 #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #pastedhembesh #shampoo #venacure #vajrabimore #maska_fytyre #porosit_tani_online📤 #tirane

Krem argani per kacurrela Sasia : 200 ml 1.000 lekë 🌻 Mundeson kacurrela te bute ...


#mjalta Instagram Hashtag - ✨VAJ AMLA per floke te gjate dhe te shendetshem✨

Sasia 200ml
Çmimi 1450 lekë
Posta falas

Dabur Amla Hair Oil ka perzierje te vecante te vajra natyrore me te mirat e vitamines E, Amla Hair Oil ushqen floket. Ajo gjithashtu ndihmon per te mbrojtur floket nga rrezet e demshme UV, ndihmon per te parandaluar floket e shurdher dhe te brishte.

Amla, esht frut Indian dhe vaji i saje esht shum i njohur ne fushen e kozmetikes. Perdoret per mirembajtjen e flokeve dhe disa probleme te tyre si p,sh.

1.Parandalon renien.
2.Nxit rritjen e shpejte te flokeve.
3.Trash floket dhe u jep volum.
4.Shum e mir per flok te demtuar.
5.Lufton zbokthin.
6.Zbut floket dhe i ben si mendafsh.
7.Hidraton, ushqen dhe forcon rrenjet etj... Disa menyra shkencore te perdorimit:

Mund te aplikohet vaji amla para dushit mbi floke te thata duke bere nje masazh me majat e gishtave dhe me pas e lajme koken me shampo eshte mire te perdoret nje shampo me baze bimore.

Mund te aplikohet vaji amla mbas dushit mbasi ti keni thare floket me peshqir jo me tharese, masazhojme skalpin dhe komplet floket dhe me pas e mbeshtjellim koken me peshqir dhe e leme ne ate gjendje deri ne mengjes dhe pa qen e nevojshme te shperlahet koka me pas.

Nje menyre tjeter qe mund te perdoret vaji amla dhe qe konsiderohet menyra me e mire eshte perdorimi gjate dushit mbasi te kemi aplikuar shampon dhe mbasi ta kemi shplare koken mbi floke te lagur aplikojme vajin amla e masazhojme per pak dhe me pas vetem bejme nje shplarje me uje te ngrohte dhe kjo eshte menyra me e keshillueshme.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ❤Bio Kamomila Shop❤
••Është shërbim shitje Online në tërë Shqipërin -Mos humb kohë për blerje, Porosit tani, ne ta sjellim në adres... Kontakti: 0692238119 Viber & WhatsApp
PËR POROSI: 
Emrin
Rrugen
Qytetin
Nr e tel
Produktet
Na shkruani mesazh....
-Porosia arrin 1/5ditë (tiran Brenda dites).
-Pagesen pasi ta pranoni porosinë... -Privatësia juaj 100% e sigurt...
Ju mirëpresim, Bio Kamomila Shop

✨VAJ AMLA per floke te gjate dhe te shendetshem✨ Sasia 200ml Çmimi 1450 lekë P...


#mjalta Instagram Hashtag - 🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 
Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 Sasia 30ml
Çmim dyqani 800 lekë
Çmim online 1150 lekë 👉🏻l Përshtatshëm për gjitha llojet e fytyrave .
👉🏻Mund përdoret për fytyrë dhe trup. 
NUANCAT
209
211
214
215
218

Dobitë e përfituara prej tij: 
1. Mbulon shenjat e ndryshme të fytyrës si dhe tatuazhet.
2. Mbulon Aknet. 
3. Mbulon pikat e zeza dhe të kafta. 
4. Mbulon shenjat e hiperpigmentimit. 🔹️Dermacol ka faktor mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 dhe është Rezistent ndaj ujit.
#dermacol #fondatinte
#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina
==================
DYQANI

🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 Sasia 3...


#mjalta Instagram Hashtag - Mjalte me dhjam te Pates

Sasia 240gr
Çmim dyqani 800 lekë
Çmim online 1150 lekë 
Dhjami i pates është pjesë thelbësore e çdo diete të ekuilibruar. Ai siguron trupin me vitaminat A, D, E dhe K të tretshme në yndyrë; të cilat janë thelbësore për rritjen, gjithashtu përmban acide yndyrore esenciale të cilat janë të rëndësishme në ruajtjen e funksioneve normale të trupit dhe shëndetit.

Efektet:
• Dhjami i pates përmban 58% acid oleik, i cili ndihmon ne uljen e nivelit te kolesterolit në gjak.
• Ndihmon në shërimin e sëmundjes së bronkitit.
• Rregullon problemet e frymëmarrjes si kollitjen, dhimbjen e fytit dhe ftohjet.

Përdorimi:
Të rriturit: 3 here ne dite nga nje luge e mesme nga Mjalti me Dhjam te Pates
Fëmijët: 2-3here ne dite nga nje luge e vogel nga Mjalti me dhjam te Pates. *****************************
#bio #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren ==================
DYQANI

Mjalte me dhjam te Pates Sasia 240gr Çmim dyqani 800 lekë Çmim online 1150 lekë ...


#mjalta Instagram Hashtag - 🍯''STERILITETI D+©''🍯 MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT PËR TË DY GJINITË ❤Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë ❤

Sasia 1kg
ÇMİMİ dyqani 6800 lekë 
Çmim online 7150 lekë

Dobitë e përfituara prej tij:

1. Ndihmon fekondimin natyral.
2. Përmirëson cilësinë e farave tek meshkujt.
3. Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët).
4. Forcon qelizat vezë te femrat.
5. Relakson vezët tek femrat dhe i bën të gatshme për majmëri (shtatzani).
6. Forcon muskujt e zemrës.
7. Rrit dëshirën për marrëdhënie gjë që shpie drejt frytit.
8. Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore.
9. Forcon dhe i jep energji trupit femëror.
10. Relakson dhe qetëson sistemin nervor.
11. Fuqizon organizmin në largimin e toksinave.
12. Nxit imunitetin në luftimin e infeksioneve. 💯Plotësishtë natyral
👌🏻 Thjeshtë dhe efikas
✔ Pa efekte anësore ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje).
Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi.
Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht.

HONEY D+ me 5 yje🇦🇱
E dizajnuar kundër rrezeve të dritës.
E prodhuar me Standarde ISO9001.
E Çertifikuar nga AUV- RKS -004.
E kontrolluar në laborator të specializuar.

#produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane #albania #tag #share ==================
DYQANI

🍯''STERILITETI D+©''🍯 MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT PËR TË DY GJINIT...


#mjalta Instagram Hashtag - UTHULLA E HUDHRËS ILAÇ PËR TENSION, YNDYRË NË GJAK, KOLESTEROL,TRIGLICERIDE

Sasia 200ml 
Çmim dyqani 900 lekë
Çmim online 1250 lekë • Konsumo uthull hudhre dhe mbrohu nga dy prej shkaktarëve kryesorë të sulmit në zemër :
• Arteriosklerozës
• Hipertensionit

Përfitimet:
• Zvogëlon mundësinë e mpiksjes ( trashjes ) së gjakut
• Kontrollon tensionin` e lartë të gjakut dhe zvogëlon nivelin e kolesterolit`
• Mbron nga kancerii i gjirit, zorrëve , stomakut dhe lëkurës
• Rritë forcën rezistuese duke ulur nivelin e kolesteroliit
• Kundër arteriosklerozës` duke reduktuar rrezikun e sulmit në zemër
• Ndihmon në reduktimin e nivelit të sheqerit në gjak
• Ndihmon në humbjen e peshës
• Eliminon lëngjet e tepërta dhe të padobishme të trupit.

Karakteristikat :
• Është medicinë dhe ushqim
• E lehtë për t'u përdorur
• E mirë për shëndetin
• Pa kimikale

Informacioni tjetër:
• Uthulla e Hudhrës është e njohur si antibiotik, vrasës i baktereve dhe ndihmuesi më i mirë natyral për qarkullimin e gjakut.

Përdorimi : Një ose dy lugë çaji uthull të përzihen me gjysmë gote ujë dhe të pihen pas ushqimit dy herë në ditë.
**--------------------------------------
#bio_medina #bioMedina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share
#zgjidh_natyren_me_bioMedina ==================
DYQANI

UTHULLA E HUDHRËS ILAÇ PËR TENSION, YNDYRË NË GJAK, KOLESTEROL,TRIGLICERIDE Sas...


#mjalta Instagram Hashtag - E KERKUAR ... 🎊POR JO E PAMUNDUR🤗

Cmimi 1350 lek
Posta falas 🍁PRODUKT I RI🍁 🎀KENA PER VETULLA RYANA🎀 ❌Ngjyre KAFE & ZEZE ❌
🍁Kena per vetullat Ryana konsiston ne ngjyre dhe forme perfekte per vetullat. 🍁Perdorim i lehte dhe i sigurt. 🍁Ngjyre me pigmet te cilesis se larte qe deperton thelle edhe ne pjeset bosh te vetullave duke ju dhen atyre forme dhe ngjyre perfekte me efekt qe zgjat deri ne 30 dite dhe sasi aplikimi deri ne 10 here 🍁

#bio #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share

#bio#kena_per_vetulla #ngjyre_zeze #ngjyre_kafe #produkte_bimore #tag #share #miq

E KERKUAR ... 🎊POR JO E PAMUNDUR🤗 Cmimi 1350 lek Posta falas 🍁PRODUKT I RI...


#mjalta Instagram Hashtag - 🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 
Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 Sasia 30ml 👉🏻l Përshtatshëm për gjitha llojet e fytyrave .
👉🏻Mund përdoret për fytyrë dhe trup. 
NUANCAT
209
211
214
215
218

Dobitë e përfituara prej tij: 
1. Mbulon shenjat e ndryshme të fytyrës si dhe tatuazhet.
2. Mbulon Aknet. 
3. Mbulon pikat e zeza dhe të kafta. 
4. Mbulon shenjat e hiperpigmentimit. 🔹️Dermacol ka faktor mbrojtës ndaj diellit me SPF 30 dhe është Rezistent ndaj ujit.
#dermacol #fondatinte
#bio_medina #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre # #porosit_tani_online #tirane #albania ##tag #share

🌷DERMACOL MAKE-UP COVER me SPF 30🌷 Make-up-i me efekt mbulues 👌🏻 Sasia 3...


#mjalta Instagram Hashtag - 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟 Sasia: 400ml 💟Formulë...


#mjalta Instagram Hashtag - 🔖THONJE TE SHENDETSHEM DHE TE BUTE - NAIL REPAIR CREAM🔖 ⚡Sasia 15gr
Çmim dyqani 1700 lekë
Çmim online 2000 lekë ⭐Thonjtë e butë dhe të brishtë do të jenë mirë përsëri së shpejti me përdorimin e kremit NAIL REPAIR CREAM. ⭐I butë pa siklet. 👌🏼Asnjë stimulim, asnjë dhimbje, pa efekte anesore
Një formulë unike dhe e pazakontë për thonjte, që do të përmirësojë pamjen e thonjve kërpudhorë.
👉Rindërton thonjtë të brishtë, të thërrmueshëm duke e kthyer në formën e tij natyrale.
👉Zëvendësojë thonjtë tuaj ngjyrë të errët, të shkaktuara nga mbeturinat e mbetura nën thua, në shkëlqimin e saj rozë.
👉Eliminojë erën e fortë të të infektuarit dhe do të zhduk çdo kruarje të shkaktuar nga kerpudhat toenail 💥EFEKTET💥
➡️Parandaloni carjen e thonjve
➡️Riparon të çara e thonjve
➡️Miremban pamjen e thoit estetikisht
➡️Largon kerpudhat e mykut ➡️Mban thoin te bute dhe te brishte
➡️Hidraton lekuren rreth thoit dhe thoin po ashtu
➡️Përmirëson thonjtë dhe pëlhura të pabarabarta, ndërsa hiqet lehtësisht 🌱Përbërësit kryesorë: 🌱
Glycerin, pseudolarix amabilis, proteina të grurit të hydrolyzed, paraffin të lëngët, angelica sinensis, glutenosa rehmannia, acid salicilik 📌Përdorimi: 
1. Lajini duart dhe lërini të thahen
2. Aplikoni kremin në thua dhe lëreni 10 minuta
3. Pastaj lajini duart sërish
4. Përdoret nje here në ditë
5. I përdorshëm 30 - 40 ditë --------------------------------------------
#brandi_amina #amina #shampo #paste_dhembesh #shampo_horsenTail #shampo_pishe #shurup_per_femije #zbardhues_dhembesh #sapun_amina_dudu_osun 
#brandi_amina_cilesia_qe_ju_keni_kerkuar
#bio #produkte_bimore #honeyDplus #cit_terra_gruppe #blejShqip #blejOnline #shendet #bio #bimore #natyrale #mjalta #krema #pasteDhembesh #shampo #venacure #vajraBimore #maska_fytyre #porosit_tani_online #tirane ==================
DYQANI

🔖THONJE TE SHENDETSHEM DHE TE BUTE - NAIL REPAIR CREAM🔖 ⚡Sasia 15gr Çmim dyq...


#mjalta Instagram Hashtag - DESHMI SUKSESI 10.7.2019 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

DESHMI SUKSESI 10.7.2019 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟 ...


#mjalta Instagram Hashtag - 💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟

Sasia: 400ml 
Çmim Dyqani 1300 lek
Çmim Online 1650 lek
.
💟Formulë inovative me 4efekte esencjale, rritje, shumim, trashje, dhe forcim deri te rrënja e thell e flokut.
.
💟Flokët e shëndetshëm e plot shkëlqim janë një element tepër i rëndësishëm për estetikën e njeriut. .
💟Për ti ruajtur dhe mirëmbajtur ato ne ju rekomandojm Shampon më të kërkuar me rezultate marramendëse:

💟AMINA SHAMPO NGA EXTRAKTE BISHTIT KALIT PËR FEMRA💟 Sasia: 400ml Çmim Dyqan...


#mjalta Instagram Hashtag - 💮

💮" SELÜLIT "💮 VAJI ANTI-CELULIT ME VITAMINË E❤ ME VAJIN ANTI CELULIT JU LU...


#mjalta Instagram Hashtag - 💮

💮" SELÜLIT "💮 VAJI ANTI-CELULIT ME VITAMINË E❤ ME VAJIN ANTI CELULIT JU LU...


Load More